“Wet-activ” realizuje ideę zdrowego odżywiania i podjęła się rozpropagowania w Polsce, biodynamicznej diety weterynaryjnej dla naszych czworonogów.

Ten wysokiej jakości produkt niemieckiej firmy Vet-Concept, wytwarzany jest z naturalnych, pełnowartościowych składników, pod kontrolą niezależnych naukowców i lekarzy weterynarii, z zachowaniem najwyższych wymagań jakościowych.

Dzięki fachowemu i bezkompromisowemu doborowi receptur, półproduktów i procesów technologicznych, gwarantowana jest najwyższa jakość, czystość i pełnowartościowość tej szczególnej diety.

Dodatki takie jak: zioła, morskie glony, siemię lniane, extrakt muszli ,glukozamina z nowozelandzkiej i małży zielonej, pogłębiają jej dietetyczne i lecznicze właściwości.

Jedzenie to jest wolne od: konserwantów, barwników, środków smakowych i aromatycznych, nie zawiera soji i mięsa wieprzowego.

Produkty tej palety są indywidualnie dopasowane do rasy, wieku, aktywności, ale również wrażliwości i dolegliwości chorobowych naszych czworonogów.

Jedzenie to ma nie tylko wyśmienitą jakość i doskonałe właściwości dietetyczne ale również dobrze smakuje, co znajduje potwierdzenie w codziennym teście w wielu praktykach, klinikach weterynaryjnych w Niemczech i gabinetach weterynaryjnych w Polsce.